Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem

Stůl s řezbářsky opracovanými hranami

Rukodílna / Stůl s řezbářsky opracovanými hranami

Stůl s řezbářsky opracovanými hranami

Harmonické tvary se u ryze pracovních stolů nenosí. Nebo je to jinak? Změnili jsme, s kluky z dílny, úhel pohledu a při práci na této zakázce do zasedací místnosti jsme do stolu vložili kus sebe a našich vědomostí o energii dřeva a pozitivních účincích na člověka.

A šly jsme ještě dál. Tento stůl se měl stát bojištěm a dějištěm debat, schůzí, zasedání, kde kolegové a také nadřízení i podřízení, předávají své poznatky a podněty ostatním. A proto jsme zvolili jasanové dřevo (jak působí se dozvíte o něco níže). Zvolením harmonických tvarů jsme stolu dodali uvolněný vzhled.

Ono to dřevo je také na dotek úplně jiné. Teplejší, příjemně strukturované.

ENERGIE DŘEVA

Jasan, který jsme na výrobu tohoto stolu použili, dokáže člověka velmi silně aktivovat a vést s ostatními k rovnováze. Posiluje sílu vůle, rozhodnost a inspiraci. Také rozvíjí připravenost a pomáhá chápat lépe některé otazníky nad smyslem života a vesmíru vůbec…

♠ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrchová úprava: transparentní olej – Biofa

PROVEDENÍ

Stůl jsem navrhoval já, Honza Venzara, a také jsem se u něho pořádně zapotil. Ono ručně vyřezávat hranu stolu není zas taková brnkačka jak se může zdát. Ale nechám toho. Raději vám povím, jak jsem se zamiloval.

Hrany stolu působí kulatě, měkce a velmi esteticky. Měl jsem jasnou představu jak by měly vypadat pořádné nohy stolu. Kluci ji dovedli k dokonalosti  tak, aby se stůl perfektně vybalancoval a stál tak pevně, jako jeho celá flotila uživatelů, na svých nohou.

Výsledná realizace stála, včetně zaměření, kalibrace, výroby, montáže, povrchové úpravy  cca 93.000 Kč. 

Chcete i vy podobný harmonizující kousek do vaší zasedačky? Umíme i zakázky pro firmy.

Category:

Stoly