Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem

Námořnické patro PřF UK

Rukodílna / Námořnické patro PřF UK

Námořnické patro PřF UK

„První důstojníku, napněte plachty, máme příznivý vítr v zádech.

Vyplouváme na ostrov pokladů“

Vydává rozkaz své posádce Kapitán Mirek Vodní vlk . Jeho posádka je čilá, několik rozených pirátek, nesmí chybět ani neposlušný pirát, který má vždy co říct. Posádka se chystá vyplout vstříc novému dobrodružství dnešního dne….ve školce Přírodovědecké fakulty UK.

Právě v univerzitní mateřské školce najdete naši překrásnou realizaci z úžasně vonící borovice. Dřevěné Námořnické patro se perfektně hodí do rohu místnosti. Schody vedoucí do patra jsme opatřili lanem, jaké najdete právě v přístavech na kotvících lodích. Děti je milují, visí na něm, lezou po schodech tam a zpět.

Při hře v patře jsou jako na moři. Patro je tvarováno jako lodní příď s okénky (na děla a šavle) a samozřejmě na žádné pořádné lodi nesmí chybět ani kormidlo.

♥ ENERGIE DŘEVA

Děti potřebují měkké dřeviny. Právě proto je toto patro z borovice. Energie borovice povzbuzuje unavenou mysl, regeneruje během spánku a přináší příjemné a hravé sny.

♣ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Přírodní barevné oleje Biofa

♠ VELIKOST A PROVEDENÍ

Celé patro je velké cca 2×2 m. Pokud i vy máte zájem nechat si podobnou realizaci udělat u vás doma, zaměříme výslednou míru na míru vašemu prostoru.

Každý 3D kus dřeva je ručně prohýbaný do prostoru aby byl dojem z výsledku co nejvíce živý, plastický a organický.

Výsledná realizace stojí, včetně nákladů na zaměření, kalibraci, montáž a údržbu povrchu po prvním roce využívání cca 145.000 Kč

Chcete i vy podobný projekt?

 

Category:

Patra