Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem

Dětský javorový pokoj

Rukodílna / Dětský javorový pokoj

Dětský javorový pokoj

 

Místo, kde se děti cítí jako v ráji. To je naše realizace pokojíčku s malbou Mount Everest. Velká šatní skříň skrývá více než jen oblečení. Poslouží perfektně pro uložení hraček a dalších skvostů a pokladů malých dobrodruhů.

Schody do vrchního patra jsou zároveň i šuplíky a poličky na knihy, omalovánky nebo hračky. Vrchní patro je vyrobeno jako hrací nebo spací. Záleží na fantazii dětí, k čemu je využijí. Ale už teď víme, že je to skvělý bunkr nebo schovka.

Součástí pokojíčku jsou i postele s úložným prostorem a stolek na počítač.

ENERGIE DŘEVA

Použité dřevo je Javor. Jeho síla tkví hlavně v umírnění energie, dokáže navodit příjemnou tvořivou atmosféru a podporuje soustředění. Pro děti ideální dřevina do pokojíčku. Perfektně se na ni maluje a vypadá i po letech jako nová.

♠ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrchová úprava: transparentní lazura– Biofa

PROVEDENÍ

Kompletní pokoj i s patrem je návrhem Rukodílny a také jsem se jeho tvorby pořádně zapotil. Celá plastika s Mount Everestem my dala skutečně zabrat, ale je opravdovým plastickým originálem.

Hrany jsou zahlazeny tak, aby si děti při divoké hře neublížily. Součástí pokoje jsou postele se šuplíky a rámy. Vestavěná skříň se šuplíky. Dále dva pracovní stoly a šuplíkové kontejnery opět po dvou. Systém skříněk se šuplíky a žebřiny. Konečně také velké patro, které je plně využitelné jako další prostor na spaní nebo hru.

Výsledná realizace stála, včetně zaměření, kalibrace, výroby, montáže, povrchové úpravy  cca 365 000 Kč. 

Chcete i vy podobný harmonizující pokojíček pro své ratolesti?

 

Category:

Nábytek